Мероприятия

 

Монтаж освітлення в дитячому оздоровчому таборі, який знаходиться в Херсонській області.

 

                

 

Виконання робіт по монтажу пожежної сигналізації та системи оповіщення на заводі САНДОРА

 

             

Виконуємо повний комплекс електромонтажних робіт у дитячому таборі в Херсонській області

 

             

 

      

Виконання повного комплексу електромонтажних робіт на перевантажувальному терміналі "Нібулон".

            

Сьогодні ми відвідали семінар з систем безпеки в Миколаєві від SEC Group!

В рамках семінару було проведено огляд обладнання ATIS, Dahua, YLI Electronic, Tantos, FullENERGY, HIVE і Eldes.

              

Продовжуємо виконувати електромонтажні роботи в дитячому таборі який знаходиться в Херсонській області.

            

Виконання електромонтажних робіт на перевантажувальної терміналі "НІБУЛОН"

      

Повний комплекс електромонтажних робіт на "НІБУЛОН"

     

21.06.2019 року ми відвідали захід HIKVISION PARTNER DEY, організатором якого є компанія Viatek. На заході ми дізналися багато цікавої і корисної інформації про HIKVISION. Дякую організаторам за приємний прийом!

          

          

                                                                                       Проведення електромонтажних робіт в Херсонській області


                     

Монтаж системи відеоспостереження HIKVISION на цивільному об'єкті

     

Продовжуємо виконувати повний комплекс електромонтажних робіт на об'єкті завод "САНДОРА"

           

 

          

Виконуємо повний комплекс електромонтажних робіт у Херсонській області

          

Продовжуємо виконувати повний комплекс електромонтажних робіт у дитячому оздоровчому таборі в Херсонській області

          

Закінчили монтаж системи відеоспостереження на території заводу "Дікергофф Цемент Україна".

          

          

     

Продовжуємо виконувати електромонтажні роботи в дитячому оздоровчому таборі  який знаходиться в Херсонській області.

          

     

24 травня 2019 року ми відвідали щорічний технічний семінар в місті Одеса по обладнанню HIKVISION, який організувала компанія Виатек.

Ми розглянули широкий спектр можливостей оновленого програмного забезпечення, а також обладнання HIKVISION.

Дякую організаторам за прекрасну обстановку та цікавий семінар!

          

         

Завершуємо виконання електромонтажних робіт на території пункту пропуску "Миколаївка" через державний кордон України з Росією в Чернігівській області.

         

          

          

Продовження виконання монтажних робіт на території дитячого оздоровчого табору який знаходиться у с.Лазерное Херсонська обл.

           

     

Виконання електромонтажних робіт по підключенню воздуходуйки на території заводу "Дікергофф Цемент Україна"

            

Продовжуємо виконувати повний комплекс електромонтажних робіт на території пункту пропуску "Миколаївка" через державний кордон України на кордоні з Росією в Чернігівській області!

          

          

Приступили до електромонтажних робіт в дитячому оздоровчому таборі який знаходиться у с.Лазерное Херсонська обл.

        

        

Продовжуємо виконувати повний комплекс електромонтажних робіт на території пункту пропуску "Миколаївка" через державний кордон України на кордоні з Росією в Чернігівській області!

       

      

Почали виконувати електромонтажні роботи в Чернігівській області  на пропускному пункті України та  Росії.

       

       

   

З 09.04.2019 по 12.04.2019 проходили міжнародна виставка електротехніки ElcomUkraine 2019 і міжнародна виставка електроніки та промислової автоматизації - ЕІА у місті Києві. Наша компанія відвідала ці виставки! Враження про виставки просто чудові, дуже багато цікавої інформації та інноваційних рішень! Дякуємо організаторам за такий прекрасний та корисний захід!

      

        

        

        

Проведення електромонтажних робіт по підключенню шаф управління. Роботи були виконані на заводі "САНДОРА", в цеху по виробництву чіпсів.

          

       

 

01.04.2019 року бригада електромонтажників продовжує роботи  на об’єкті «Трансформаторна підстанція насосної станції у Каховському р-ні Херсонської обл. в землях Дудчинської сільської ради», та вже встановили щити управління.

 

       

 

25.03.2019 року бригада електромонтажників продовжує роботи  на об’єкті «Трансформаторна підстанція насосної станції у Каховському р-ні Херсонської обл. в землях Дудчинської сільської ради». Вже зробили монтаж лоткових трас та прокладання кабельних ліній.

 

                

 

З 18.03.2019 року бригада електромонтажників виконує електромонтажні роботи  на об’єкті «Трансформаторна підстанція насосної станції у Каховському р-ні Херсонської обл. в землях Дудчинської сільської ради».

 

          

 

З 4.03.19 приступаємо до виконання капітальних робіт з модернізації електротехнічного обладнання, заміну внутрішніх кабельних ліній і системи освітлення в житловому будинку за адресою:м. Миколаїв, ул.Фалеевская 91

 

 

З 1.03.19 ТОВ "Торгова Миколаївська Електротехнічна Компанія" починає виконувати модернізацію системи відеоспостереження в двухповерховій будівлі Аппеляційного суду в Миколаївській області

 

 

25.02.19 Наша компанія спільно з ТОВ Електрім 2000 планує провести пробний технологічний підйом Інгульського мосту з 12:00 до 13:00. 
Всіх бажаючих запрошуємо подивитися на це видовище.

 


     Ще одну підрядну роботу отримала наша компанія - монтаж комплексної системи відеоспостереження розташованої на Інгульському мосту в м.Миколаїві. З 25 лютого розпочинаємо монтаж 6 камер, які будуть слідкувати за процесом підйому та опускання мосту. Система складається на базі ТМ Hikvision. 

 

 

 

З 18.02.19 ТОВ "Торгова Миколаївська Електротехнічна Компанія" розпочала монтажні роботи по встановленню системи безпеки на базі ТМ AJAX для охорони судівського персоналу в Аппеляційному суді м.Миколаїва. Кожен суддя в разі нападу зможе викликати наряд поліції, натиснувши тревожну кнопку,котра завжди знакодиться з ним,незалежно від того де він знаходиться. 

 

 

 

З 22.10.18 Наша  компанія спільно з ТОВ "Електрім -2000" провидить капітальний ремонт електричної частини Інгульського мосту в місті Миколаїві. 22.02.19 планується перший підйом мосту на новому обладнанні. Слідкуйте за подіями на нашому сайті. 

 

 

4.02.19 компания ООО "ТрейдНикЭлектро" совместно с ООО "Схид-Захид Энерго" завершила проведение электромонтажных работ на заводе "Кнесс" в городе Виннице. Нами был выполнен весь комплекс электромонтажных работ, таких как монтаж систем освещения на базе светильников компании "Укрлэдлайт", прокладка кабельных линий различного сечения свыше 8км, подключение производственного оборудования, на базе которого завод производит солнечные панели. Провели установку и подключение щитового оборудования отвечающего за работу всего завода. Смонтировали всю фурнитуру в административной части, а именно розеточные посты, выключатели, светильники основного и аварийного назначения. Была подключена вся система вентиляции и кондиционирования. В производственной части было смонтировано более 2км лотковых трас, а также шинопровод 1600А длиной более 100м.

 

 

 

© 2018-2020 ТОВ Трейдникэлектро Все права защищены
Разработчик web-studio NaturalArt
Наверх